Кошик
3231 відгук
Чашки з фотодруком з будь-яким дизайном. Макет БЕЗКОШТОВНО!Замовити горнятко
Кропивницький, Україна
Додати відгук
Интернет-магазин "IRIDA case"
+380 (97) 806-29-50

Як вибрати шрифт для іменного чохла?

Як вибрати шрифт для іменного чохла?

Лідер серед чохлів з друком — це іменні чохли. Особливою популярністю бампер з ім'ям користується серед молоді. Чохол з прізвищем — це захист телефону від різних неприємностей у вигляді падінь, ударів або відколів, а також відмінний аксесуар для створення власного стилю.

На чохол можна нанести все що завгодно:

  • своє фото;
  • фото дитини, родичів або коханої людини;
  • картинку з інтернету;
  • колаж з фотографій, завантажений в Instagram, Vk чи Facebook;
  • будь-який напис;
  • ім'я, прізвище.

При створенні іменного чохла виникає питання: який же використовувати шрифт, щоб виділятися серед інших?

Розгляньмо це питання.

Різні написи – від мініатюрних до гігантських!

Замовивши чохол для смартфона, можете не сумніватися, що фарба не злізе, оскільки друк на чохлах здійснюється на японському обладнанні, що робить аксесуар довговічним у використанні.

Перед тим як зробити замовлення, потрібно вирішити який напис або зображення бажаєте бачити на чохлі для телефону. Переважно люди замовляють нанесення ініціалів, імені чи прізвища на чохол, доповнені різноманітними прикрасами у вигляді корони, сердечка, цифри.

Вибір мови і написи типу

Вибір мови теж проблема для більшості клієнтів, але частіше за все, клієнти воліють бачити своє ім'я, написане латинськими літерами. Але тут виникає наступна проблема: заголовні букви чи прописні.

Якщо використовувати заголовні букви, то велика частина чохла буде зайнята ім'ям і місця для прикраси буде зовсім небагато. При виборі такого друку шрифт вибирається середнього чи великого розміру. Найчастіше, використовуються шрифти Expel Wide Bold, Big Noodle Titling, Bebas Neue Cyrillic тощо.

Чохол з іменем під замовлення

Великі шрифти цю проблему просто вирішують, бо додати корону чи сердечка не складе труднощів. Тут розмір тексту залежить від довжини прізвища або імені. До прописних шрифтів, які користуються популярністю можна віднести Lobster 1.4, Adventure, Bickham Script One та інші.

Чохол з ім'ям на зеленому тлі з короною

Якщо звичайний іменний чохол здається нудним та схожим на більшість інших, то можна до імені додати зображення, яке розкриє характер людини. Наприклад, емодзі, квіти, вінтажний принт, прапор тощо. Такого чохла точно ні в кого не буде, Ви будете бути власником унікального й ексклюзивного чохла.

Іменний чохол на прозорому бампері

Не хочете ім'я, нанесіть на чохол напис, уривок з вірша, цитату, афоризм. Тут підійде будь-який шрифт, який подобається, як стандартний, так й незвичайний.

Окремо варто сказати про іменні чохли з прозорим фоном, адже завдяки прозорості з'являється багато можливостей для фантазії. Ось кілька прикладів.

Брендування

Не варто забувати, що крім написів, імені або картинок на бампері можна надрукувати логотип компанії. Це може бути лого всесвітньо відомого бренду чи логотип вашої компанії. Такий хід гідно оцінений багатьма маркетологами. Вони вважають, що чохли на телефон з логотипом фірми є новим видом реклами, яка може допомогти залучити нових клієнтів.

Колір чохла може бути будь-яким, як і напис. Однотонний колір або градієнт вирішувати тільки Вам.

Іменний чохол від дизайнера

Чи не хочете займатися дизайном самостійно, пишіть менеджеру на пошту чи в Viber і наші дизайнери зроблять макет в стислі терміни саме для вас. Після затвердження макета чохол відправиться до друку та буде виготовлений протягом 1-3 днів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner