Кошик
3258 відгуків
Чашки з фотодруком з будь-яким дизайном. Макет БЕЗКОШТОВНО!Замовити горнятко
Кропивницький, Україна
Додати відгук
Интернет-магазин "IRIDA case"
+380 (97) 806-29-50

Telegram 4.3: що нового з'явилося в месенджері

Telegram 4.3: що нового з'явилося в месенджері

Месенджер Telegram залучає в свої ряди все більше користувачів, яким подобається зручний функціонал, сучасний дизайн і, звичайно ж, можливість спілкуватися на будь-які теми.

Саме тому в даному додатку з'являється величезна кількість різних можливостей. Ще 2 роки тому, в 2015 році, розробники представили функцію відповідей, але з того часу ліміт людей в групі значно збільшився. З-за активної переписки в групі, повідомлень буває занадто багато, тому легко не помітити повідомлення, яке адресувалося вам. З-за цього в сервісі і зазнала кардинальні зміни система відповідей.

Зміна в системі відповідей

Якщо людина був згаданий в листуванні або хтось дав відповідь на повідомлення, тоді в списку чатів, крім числа нових повідомлень, з'явиться значок у вигляді собачки — «@». Тепер людині для переходу до повідомлень, які були адресовані йому, потрібно натиснути на цю іконку.

 У Telegram з'явилася нова кнопка

З'явився розділ з обраними стікерами

Сьогодні важко уявити Telegram без стікерів, вони є одними з ключових складових успіху цього месенджера. Кожному користувачеві доступно величезна кількість наборів стікерів різної тематики. Але найчастіше, весь комплект зберігається і не видаляється з-за одного або двох стікерів. Тепер якщо людині припав до душі певний стікер, то його можна додати в список обраних, і вони будуть доступні в спеціальному розділі.

 У Telegram з'явився розділ з обраними стікерами

Можливість вибору офіційного стікера групи

Помимо этого в обновленном мессенждере существует выбор официального стикера для группы с количеством превышающем 100 человек. Этот стикер могут видеть и использовать все члены группы без необходимости добавления его к себе.

Выбор официальных стикеров для группы в Telegram

Переработка «Invite Friends»

К важным изменениям стоит отнести и, подвергшийся переработке, раздел «Invite Friends». Если кто-то из ваших контактов еще не использует мессенджер, а друзья этого человека уже пользуются данным сервисом, тогда эти контакты будут показаны наверху списка.

 У Telegram змінили «Invite Friends»

Інші плюшки від розробників

Крім усього іншого, в оновленому Telegram тепер:

  • при використанні голосового дзвінка видно рівень сигналу;
  • можна переглядати ролики з Twitch;
  • у власників пристроїв на Android з'явилася можливість відіслати повідомлення одночасно декільком користувачам;
  • власники «яблучних» гаджетів можуть перед відправкою редагувати фото, взяте з буфера обміну.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner